Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s verryyyyy nice like the pic exactly and came with cover,iPhone charger and screen . Like please😘❤️
Color: Black
Price: 11 115kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Pink |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 16 Plus |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1440 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A18 |
| SKU | sw25100885033442148 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6350609 people said the quality is very good!
Author: r***a
Date:
Review: It’s verryyyyy nice like the pic exactly and came with cover,iPhone charger and screen . Like please😘❤️
Color: Black
Author: s***s
Date:
Review: o artigo veio bem embalado porem a caixa estava aberta. No anuncio dizia que viria capa e pelicula como presente e o cabo de carregamento porem nada disso veio.
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.